FORUM PLATFORM V 1.5 WHITE

Cena produktu FORUM PLATFORM V 1.5 WHITE není známa.

 

Popis produktu FORUM PLATFORM V 1.5 WHITE: Flex: 6/10 (číslice na stupnici od 1 do 10 udává celkovou ohebnost a citlivost vázání, které závisí především na konstrukcí baseplatu, patky a patního pouzdra; pokročilejší jezdci mohou těžit z tv... > více informací


FORUM PLATFORM V 1.5 WHITE - popis

nahoru

Flex: 6/10 (číslice na stupnici od 1 do 10 udává celkovou ohebnost a citlivost vázání, které závisí především na konstrukcí baseplatu, patky a patního pouzdra; pokročilejší jezdci mohou těžit z tvrdšího vázání /vyšší číslice/, protože dokážou do své jízdy dát více energie a potřebují silnější a citlivější podporu ve všech podmínkách; naopak vázání s menší tuhostí /nižší číslice/ dokážou svou měkčí konstrukcí promíjet chyby při jízdě a hodí se tak pro začínající jezdce) - Baseplate: 14% Glass Fiber Reinforced (druhý nejpevnější baseplate /základna/ od Forum, univerzální směs rychlé reaktivnosti a jemné ohebnosti, vyrobený z 14% zpevněných skelných vláken) - Heelframe: Anodized Aluminium with Achilles Grip (patní pouzdro z eloxovaného hliníku, trojúhelníková konstrukce ve specificky mužských i ženských tvarech vytváří pevný a lehký rám, který odvádí velkou část strukturální zátěže pryč z baseplatu /základny/; navíc doplněn o tzv. Achilles Grip umístěný na vnitřní straně patního pouzdra v oblasti achilovky pro ještě pevnější uchycení boty ve vázání) - Ankle strap: Misty (horní strap - pásek je anatomicky tvarován přesně podle kontur Forum bot, což zajišťuje úplnou kontrolu a bezpečnost; vystlání vnitřní části pásku materiálem EVA přináší celkové pohodlí a přímé spojení s botou) - Toe strap: True Cap with Gummy (spodní strap - pásek, u kterého je jeho přední hrana vytvarována opačným směrem než u všech ostatních pásků na trhu, tak, aby držela nadbytečný materiál nahoře pryč od sněhu) - Highback: Platform (nová patka od Forum, lehká, ohebná a pevná, přesně vytvarovaná pro Forum boty)

Výrobce Forum

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu FORUM PLATFORM V 1.5 WHITE užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Snowboard obaly nebo Snowboard doplňky, Snowboardy, Snowboard boty.

Nejlevnější FORUM PLATFORM V 1.5 WHITE akční ceny - Levné FORUM PLATFORM V 1.5 WHITE

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější FORUM PLATFORM V 1.5 WHITE stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější FORUM PLATFORM V 1.5 WHITE najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Snowboard vázání.